Проєкт «Включайся!»

Проєкт соціальної дії #Включайся! реалізовано🤩🔥🔥
Пригадаємо, як це було...
Катерина Тарабаса , Ірина Вертей , @Сергій Кузнєцов у вересні взяли участь у навчанні на осінньому проєктному Хакатоні, який зібрав у мальовничих Карпатах майже 70 учасників 16 областей України, де розробили власний проєкт соціальної дії #Включайся!, який згодом переміг у конкурсі мікро-грантів в рамках проєкту "Посилення місцевої самоорганізації та громадянської активності в Україні" за сприяння Caritas-Spes Ukraine . За 2 місяці 20 підлітків 14-17 років, які навчаються у ЗЗСО №17 м.Луцька шляхом проходження ігрового та тренінгового курсу підвищили самоорганізацію та громадянську активність через участь у різноманітних заходах, а саме:
💡тенінгах із тимбілдингу, тайм менеджменту, ораторського мистецтва, лідерства;
💡 грі-акселераторі "Світ громад";
💡сінемалогії;
💡нетворкінгу "Що таке проєкт соціальної дії та як його створити?"
💡роботі в малих групах над створенням власних проєктів та пітчингу.
На конкусі "Кращі молодіжні ініціативи" 4 команди перед групою експертів представили свої проєкти: "Ми - майбутнє" (впровадження курсу із профорієнтації для старшокласників), "Мистецький простір" (облаштування освітнього простору на подвір'ї школи), "Екошкола" (курс із культури споживання, zero waste), "Вивчай та розрізняй" (курс із медіаграмотності). Прийнято рішення шукати можливості для реалізації даних проєктів.
Дякуємо всім, хто долучився до реалізації нашого проєкту
Заріна Дацик
Вадим Хаїнський