Свято останнього дзвоника

Свято Останнього дзвінка завжди було дуже радісним для школярів. Всі в очікуванні канікул та гарного відпочинку. Ми завжди закінчуємо кожен навчальний рік з оптимізмом та великими планами на наступний. Так буде і цього року… Незважаючи на те, що цьогорічне свято Останнього дзвінка затьмарене війною, ми все ж закінчуємо цей рік з вірою у нашу неминучу перемогу. Наш народ довів, що здатен на боротьбу та спротив, а школярі показали що їхня жага до знань та навчання сильніша за всі перешкоди. Ми пишаємося нашими учнями і покладаємо на них великі надії. Адже з таким юним поколінням Україна точно матиме велике майбутнє. І ми повинні докласти усіх зусиль, навчатися ще старанніше, щоб бути гідними громадянами для нашої Батьківщини. Віримо у перемогу України! Віримо в себе та свої сили!