Мала шкільна олімпіада з інформатики, виставка дитячих малюнків, конкурс читців "Вічне слово Кобзаря"

Мала шкільна олімпіада з інформатики серед учнів 4 класів
7 березня у ЗЗСО 17 відбулася мала шкільна олімпіада з інформатики, участь в якій взяли 15 учнів 4-х класів. Переможцем став Бортніков Сергій , учень 4-В класу.
Виставка дитячих малюнків до творів Тараса Григоровича Шевченка

Традиційно 9 березня коридорами ЗЗСО 17 крокує шевченківська весна. У цьому році свято було приурочене до 209 річниці з Дня народження великого Кобзаря.
Школа першого ступеня "зацвіла" вишиванками! Коридори "засміялися" дитячими малюнками до творів Тараса Григоровича Шевченка.

Саме такими словами у шкільному музеї "Світлиця" 9 березня розпочався конкурс читців "Вічне слово Кобзаря" серед учнів 1-4 класів. Конкурс був приурочений  209 річниці з Дня народження великого Кобзаря. Літературний захід  спрямований на популяризацію творчості Т.Г.Шевченка, розвиток ораторських навичок, пошук та заохочення талановитих дітей.
Цей день був наповнений любов'ю до рідної землі та свого народу, повагою до його історії. І, звичайно, творчістю, артистизмом, урочистістю!
Усі декламатори нагороджені грамотами та подяками.