Захід " Чорнобиль немає минулого часу "

28 квітня  2023 року працівники ДСНС завітали до школярів  ЗЗСО 17 . Захід було приурочено 37 - річниці з дня аварії на ЧАЕС " Чорнобиль немає минулого часу ". Під час проведення практичного навчання учнів ознайомили із роботою пожежно- рятувальної служби,  основними правилами  безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях. Дітям розповідали про нелегку професію пожежників, показували  професійне спорядження  та технічне  обладнання,   нагадали телефон виклику Служби  порятунку "101".

На подвір’ї навчального закладу вогнеборці  продемонстрували пожежний автомобіль та  захисне обладнання . Усі бажаючі мали можливість загасити умовну пожежу.

Діти з великим захопленням слухали розповіді та застереження рятувальників, а також охоче ділилися з ними своїми знаннями, здобутими на уроках в школі.