Тиждень з охорони праці

 Тиждень охорони праці - це традиційний захід, який допомагає забезпечити безпеку працівників на робочому місці. З метою підвищення рівня свідомості про правила та норми охорони праці, в період з 21 по 28 квітня 2023 року, у нашій школі був проведений Тиждень охорони праці.

Одним з завдань було довести інформацію про план заходів до працівників школи на інформаційних стендах. Були підготовлені інформаційні матеріали та плакати, які допомогли розповсюдити інформацію про Тиждень охорони праці та наголосити на важливості дотримання правил безпеки на робочому місці.

Для поновлення куточка з охорони праці в школі були проведені необхідні ремонтні роботи та встановлено нове обладнання. Завдяки цьому, працівники школи отримали можливість вчасно дізнаватися про нові правила та стандарти охорони праці.

Зустріч з працівниками ЗЗСО на тему «Як захистити працівників від коронавірусу» була проведена в межах Тижня охорони праці. У ході зустрічі були надані рекомендації щодо профілактики та боротьби з коронавірусом на робочому місці, а також роз’яснено правила використання захисних засобів. 

Протягом тижня учні також заохочувалися брати участь у різноманітних конкурсах з питань охорони праці. Одним із таких конкурсів став конкурс інформаційних плакатів на тему «Охорона праці – безпека життя». Учням було запропоновано створити плакати, які б інформували їхніх однолітків про важливість заходів безпеки на робочому місці.

Ще одним конкурсом, який проводився протягом тижня, був конкурс малюнків на тему «Охорона праці очима дітей». Мета цього конкурсу полягала в тому, щоб підвищити обізнаність учнів щодо безпеки та гігієни праці, заохочуючи їх виражати свої ідеї та думки через мистецтво.


Насамкінець, наприкінці тижня відбулася підсумкова нарада, на якій обговорювалися підсумки роботи тижня. На зустрічі були присутні викладачі, співробітники та студенти, які поділилися своїми відгуками та враженнями про події, що відбулися протягом тижня. Також було підготовлено звіт про досягнення та результати діяльності тижня.

Загалом Тиждень охорони праці пройшов на славу. Це дало можливість учням, викладачам та співробітникам зібратися разом і дізнатися більше про важливість безпеки та здоров’я на робочому місці. Різноманітні заходи , організовані протягом тижня, допомогли підвищити обізнаність і просвітити всіх про різні аспекти безпеки та гігієни праці.