Профорієнтація для учнів 9-х класів

26 вересня учні 9-х класів гімназії №17 завітали до Закладу вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» на профорієнтаційну зустріч. Із дев’ятикласниками поспілкувався ректор Петро Бойчук, розповів про особливості вступу, спеціальності та окреслив переваги навчання у коледжі. Діти мали змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою закладу, відвідали навчальні аудиторії, спортивний комплекс, студентську телестудію та побували у лабораторії НУШ. Такі зустрічі є актуальними і важливими для майбутніх випускників шкіл та абітурієнтів для їх професійного самовизначення

19 вересня до Фахового коледжу технологій, бізнесу та права завітали учні 9-х класів Луцької гімназії №17. Ця зустріч була організована спільно з керівництвом гімназії з метою проведення профорієнтаційної роботи та надання допомоги учням у виборі майбутньої професії. Відповідальний секретар приймальної комісії Руслана Щебет ознайомила гостей з історію становлення та розвитку фахового коледжу, розповіла про спеціальності, за якими здійснюється навчання у закладі і опанувавши які учні зможуть отримати у майбутньому обрані професії, ознайомила з умовами вступу, але зауважила, що у наступному році вони можуть мінятись, відповідно до правил прийому. Викладачка суспільних дисциплін Лідія Бардюк провела екскурсію фаховим коледжем, показала гостям навчальні кабінети, кухню-лабораторію, актову та спортивну зали, бібліотеку, їдальню та інші приміщення. Такі зустрічі з учнями закладів загальної середньої освіти - це можливість отримати потрібну інформацію для впорядкування своїх думок і бажань, які пов'язані з вибором своєї професії, спроба оцінити свої таланти, інтереси і здібності та прийняти рішення яку спеціальність та професію обрати.