Вчимося Бути Безпечними: Шкільний День Цивільного Захисту


В пятницю 19 кнітня в стінах нашої школи, ми знову відчули важливість знань та навичок у справі збереження життя. День цивільного захисту став не лише часом для практичного навчання, а й важливою подією, що демонструє нашу готовність до різних ситуацій.

Один із найважливіших аспектів цього дня — навчання користування вогнегасником. Учні кожного класу отримали можливість практично освоїти цей важливий інструмент, що може врятувати життя в разі пожежі. Відчуття впевненості та знання, як ефективно використовувати вогнегасник, стали невід'ємною частиною нашої шкільної реальності.
Крім того, учні також відвідали майстер-клас з виготовлення ватно-марлевих пов'язок. Ці прості, але ефективні інструменти можуть стати необхідними у надзвичайних ситуаціях, де потрібна невідкладна медична допомога. Кожен учасник навчання отримав можливість власноруч створити таку пов'язку та дізнатися про її правильне застосування.День цивільного захисту також був приводом ознайомитися з роботою дозиметрів. Учні мали можливість дізнатися, як працює цей прилад та яким чином вимірюється рівень радіації. Це важлива інформація, яка може стати корисною в умовах, коли потрібно оцінювати ризики та приймати рішення щодо безпеки.Усі ці навички та знання, отримані протягом Дня цивільного захисту, не тільки розширюють наші можливості в умовах надзвичайних ситуацій, але й формують у нас відчуття впевненості та відповідальності за власну безпеку та безпеку оточуючих.