XVІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії-2024»

22, 23, 24 березня та 21 квітня 2024 року в Національному університеті «Острозька академія» була проведена XVІ Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії-2024» за міжнародної участі в онлайн-форматі. Загальна тема 2024 року: «Лідерство у світлі Біблії». Учасники олімпіади проходили тестові завдання і захищали свої творчі роботи. Двоє учнів КЗЗСО «Луцької гімназії №17 Луцької міської ради Волинської області» стали переможцями Всеукраїнської олімпіади. Учениця 7- В класу Качула Юлія виборола перше місце серед семикласників. Учень 6- В класу Міцевський Костянтин виборов перше місце серед шестикласників. Обоє нагороджені дипломами першого ступеня. Науковий керівник Ротченкова Наталя Іванівна – вчитель предметів духовно - морального спрямування та історії.