Випускний-2026: яскрава сторінка шкільної історії

 



14 червня у нашій гімназії відбулася особлива та хвилююча подія – випускний вечір для учнів 9-х класів. Урочистий захід пройшов у затишному та сучасному залі бізнес-простору, розташованому в приміщенні колишнього кінотеатру «Батьківщина».

Головними зірками свята стали випускники 9-А, 9-Б та 9-В класів, які цього вечора приймали щирі вітання, теплі побажання та заслужені оплески. Поруч із ними були їхні наставники – класні керівники: Віталій Валентинович Шевчук, Юрій Васильович Книш та Лідія Наумівна Березнюк, які протягом багатьох років підтримували своїх учнів, допомагали їм долати труднощі та досягати успіхів. 



Розділити радість свята завітали батьки, рідні випускників, учителі та адміністрація гімназії. У залі панувала тепла й піднесена атмосфера. Щирі слова вдячності лунали на адресу педагогів та батьків, які були надійною опорою для дітей на шляху до дорослішання.



Випускний вечір став справжнім святом юності, мрій та сподівань. Творчі виступи, зворушливі спогади про шкільні роки, яскраві світлини та емоційні моменти залишили незабутні враження у серцях усіх присутніх.

Попереду на наших випускників чекають нові виклики, відкриття та звершення. Бажаємо їм упевнено крокувати до своїх цілей, не боятися мріяти та завжди пам’ятати рідну гімназію, де розпочинався їхній шлях до майбутнього.

Щиро вітаємо випускників 2026 року та зичимо їм успіхів, натхнення і щасливої долі!