Паспорт школи

1. Повна найменування закладу комунальний заклад "Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 луцької міської ради Волинської області.

2. Скорочене найменування закладу КЗ "Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 " Луцької міської ради

3. Юридична адреса ЗЗСО : 4320 України Волинська обл. місті Луцька вул. Щусєва 10.

4.Контактний телефон 03322536-41

5. E-mail школи :dituzosh17@ukr.net

6. Адреса шкільного сайту: http://school17.lutsk.ua/

7. Засновник закладу : Луцька міська рада

форма власності - комунальна

Рік заснування - 1972 рік

8. Відомості про адміністрацію школи :

Директор КЗ. Луцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради

Мах Олег Петрович, освіти вища, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", пегагочне звання "вчитель - методист", учитель фізики, педагогічний стаж 29 років, директором школи працює з 1996 року.

Заступник директора школи з навчально -вивховної роботи Манзелепа Олег Богданович, освіта вища, учитель історіїпедагогічний стаж 38 років, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії ", педагогічне звання "учитель методист", заступник директора з навчально-виховної роботи працює з жовтня 2006 року.

Заступник директора з навчально виховної роботи Савчук Інна Анатоліївна, освіти вища, учитель з англійської мови, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педагогічний стаж учитель - методист, педагогічний стаж 29 років, заступник директора школи з навчально виховної роботи працює з вересня 2018 року.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Юрист Інна Анатоліївна, освіти вища, учитель початкових ступенів, кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", педпгогічне звання "учитель-методист", педагогічний стаж 37 років. Заступником директора з виховної роботи працює з вересня 2014 року.

Заступник директора з виховної роботи Тарабаса Катерина Олександрівна, освіти вища, учитель української мови і літератури, кваліфікаційна категорія "Ступінь І категорія", педагогічний стаж 11 років. Заступником директора з виховної роботи працює з вересня 2018 року.

9. Атестація закладу : Атестований, ліцензований

10.Профіль навчання :

екологічний

технологічний

11. Мови навчання -

українська (1-11 класи)

Іноземні мови

англійська (1-11 класи)

німецька (5-11 класи)

12. Науково-методична проблема:

"Формування життєвих компетентностей необхідних для успішної самореалізації в суспільстві. Використання смарт технологій для пдівищення якості освітніх послуг."

13.Тема виховної роботи школи: формування в учнів національних, духовних, моральних, та культурних цінностей через урочну та позаурочну діяльність; формування правової, трудової та економічної культури.

14. Кількість учнів - 719

Кількість класів - 29

Середня наповнюваність класів - 24,79 учнів

Групи продовженого дня - 3 групи

15. Кількість вчителів у школі : 57 педагогів

"Спеціаліст швищої категорії - 5 "

"Спеціаліст першої категорії -5 "

"Спеціаліст другої категорії - 5"

Спеціалістів - 17

Педагогічне звання "вчитель - методист" - 12

Педагогічне звання " Старший вчитель" - 13

16 Матеріально технічне забезпечення навчального закладу

Кількість кімнат - 38

Кількість навчальних кабінетів - 8

Спортзал - 1

Методичний кабінет - 1

Кабінет практичного психолога - 1

Музей етнографії "Світлиця " - 1

Шкільна їдальня на 245 місць. Забезпечення інвентарем та меблями на 100%

17. Використання сучасних інформаійних технологій ;

Кількість комп'ютерів у закладі : 34

Інтерактивні поверхні - 2

Підключено до Wi-Fi - 117

Кількість пристроїв з інтеректавними поверхнями ( проектор та інтерактивн дошка ) - 2