Електронний щоденник «Просвіта»

 


 Електронний щоденник Просвіта

Шановні учасники освітнього процесу! Враховуючи ваші відгуки та побажання, з 2022-2023 навчального року наш заклад переходить на новий електронний щоденник «Просвіта», який набагато краще відповідає потребам дистанційного навчання.

Якщо ви вже зареєструвались на платформі Просвіта, то можете увійти в електронний щоденник ви можете за наступним посиланням:
https://dashboard.prosvita.net/login/?lang=ua або читайте нижче, як зареєструватись.

Також на сайті платформи ви знайдете посилання, щоб завантажити додаток для свого телефону: https://prosvita.net/

Нижче ви можете переглянути інструкції користування електронним щоденником для учнів і батьків.

Як батькам зареєструватись на платформі Просвіта

  1. Перейти за посиланням для реєстрації: https://dashboard.prosvita.net/signup/parent/?token=b40aeed8fdb17b33427ad810d40b3ee8 
  2. Заповнити правильно поля, поставити відмітку згоди на обробку даних і натиснути кнопку Реєстрація.
  3. Після того, як ви зайдете на платформу Просвіта, оберіть з лівого стовпчика або з меню «три риски» розділ Діти. (натисніть картинку, щоб збільшити)

  4. Справа вгорі знайдіть кнопку Додати, натисніть її та введіть дані своєї дитини. В полі Школи почніть писати назву нашої школи «Луцька загальноосвітня школа» і тоді в спадному списку з'явиться повна назва нашої школи, на яку потрібно буде натиснути. (натисніть картинку, щоб збільшити)


  5. Заповніть інші поля, що стосуються вашої дитини та натисніть кнопку Надіслати. 
  6. Після цього ви будете мати доступ до щоденника дитини та інструментів спілкування із вчителем.

Коротка інструкція для учнів

  1. Зайдіть на платформу просвіта, скориставшись телефонним додатком або за цим посиланням: https://dashboard.prosvita.net/login/?lang=ua. Введіть, за потреби, свою електронну адресу і пароль.
  2. Перейдіть в розділ Щоденник і стрілочками оберіть потрібний навчальний тиждень. (натисніть картинку, щоб збільшити)

  3. Кнопка розмови дозволяє відкрити чат із вчителем. Кнопка з відеокамерою дозволяє приєднатись до відеоуроку у визначений час. Кнопка Домашнє завдання дозволяє побачити задане домашнє завдання. Кнопка + Примітка дозволяє надіслати вчителю файли з виконаним домашнім завданням або написати відповідь. (натисніть картинку, щоб збільшити)

  4. В розділі Бібліотека ви можете переглянути або завантажити електронні версії підручників

Якщо виникнуть питання, ви можете звернутись до Сергія Володимировича за тел. 0634514451 (Viber, Telegram) або в чат Підтримки на платформі Просвіта.